10 najčastejších miest, kde dochádza k nevere

1. Bydlisko milenca či milenky

Pokiaľ vám partner zahýba s osobou, ktorá nemá vlastný vzťah, práve bydlisko bude jednou z možností, kde sa stretnú.

2. V aute niektorého z milencov

Ďalším často využívaným priestorom na neveru vo vzťahu je vozidlo. Stačí mať fólie, zaparkovať na opustenom mieste a nerušene sa venovať svojmu podvádzaniu.

3. Chata alebo vidiecky dom

Výlet mimo mesto alebo služobná cesta môže veľmi rýchlo skončiť na chate a dobre pripravené alibi môže milencom poskytnúť niekoľko nerušených dní.

4. Hotelová izba

Využívanie hotelov je takisto obľúbenou možnosťou pre mimomanželské stretnutia. Nevýhodou sú poskytnuté osobné údaje pri rezervácii, ku ktorým sa súkromný detektív môže veľakrát dostať.

5. Práca

Nevera je pomerne častá u kolegov, ktorí spolu trávia veľa času. Môžu využívať opustené kancelárske priestory, sklady, ale pokojne sa môžu po záverečnej zdržať aj v reštaurácii alebo v obchode.

6. Diskotéka alebo firemná akcia

Služby súkromného detektíva sú často využívané na rôznych akciách, ktoré trvajú do noci a sú spájané s užívaním alkoholu.

7. Dovolenka

Výlet k moru s kamarátkou pripravuje tiež vhodnú pôdu pre možnú neveru. Klienti si v takých prípadoch nechávajú skontrolovať partnera, s kým odlieta/prilieta a tí zámožnejší nemajú problém zaplatiť aj dohľad v rezorte.

8. Miesto športových aktivít

Potreba stretnúť sa s milencom/milenkou núti mnohých ľudí k vytvoreniu novej, pravidelnej aktivity. Milenci spolu zvyknú chodiť behať, cvičiť alebo plávať a pokiaľ domov prídu o hodinu neskôr, tak to stále nie je nič podozrivé.

9. Prenajatý byt

Účelovo prenajatý byt je ďalšou cestou pre diskrétne stretnutia milencov. Dobre vybratá budova môže výrazne sťažiť dokazovanie nevery detektívovi aj žiarlivému partnerovi.

10. Bydlisko neverného partnera

Zobrať si milenku/milenca k sebe domov vyžaduje vyššiu dávku odvahy, ale na druhú stranu nie je to ničím výnimočným. Pre túto možnosť klientom zvykneme odporúčať zariadenia, ktoré budú spoločné priestory v ich neprítomnosti monitorovať - ako napr. odpočúvacie zariadenia.


V prípade záujmu o službu dokazovania nevery nás neváhajte kontaktovať. Objednať služby